Apie programą

KETbilietas.lt yra nuotolinio mokymosi bei žinių tikrinimo tinklapis, kuriame galite spręsti KET testus ir pasiruošti teorijos egzaminui.

Šiame tinklapyje galite pasiruošti A ir B kategorijų vairavimo teorijos egzaminui. Visi tinklapyje pateikti KET klausimai yra lietuvių kalba.

KET Testų sprendimo sistemoje yra daugiau kaip 500 klausimų, apimančių Kelių eismo taisykles. KET bilietai parengti pagal naujausias kelių eismo taisykles. KET testai naudingi ne tik vairuojantiems, bet ir besiruošiantiems vairuoti. 


Jums pateikiamas testas su pasirenkamais atsakymais. Testas sudarytas iš 30 klausimų, kurie parinkti atsitiktinumo būdu iš visų Kelių eismo taisyklių skyrių, saugaus eismo pagrindų žinyno, LR Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo bei techninių motorinių transporto priemonių ir jų priekabų reikalavimų. Testui išspręsti skiriama 30 minučių. Testas laikomas išlaikytu, jei teisingai atsakoma į ne mažiau kaip 24 klausimus. Išsprendus testą Jūs galite peržiūrėti atsakymus ir susipažinti su padarytomis klaidomis.